Prosím všechny reklamy pište sem!
Prosím vás vše co si tady zkopírujete tak i se zdrojem!!
Přihlašte se do soutěže krásy! zde
Chceš pokecat? zde
Chceš se spřátelit? zde
Chceš klikačku? zde
Chceš animaci? sem
Adoptuj si pixelku zde
Pojď se zapsat! zde
Chceš aby Hannah Montana vystupovala v ČR?? Click
Nevíš jak si udělat klikačku? Click

Růžová není jen barva

17. července 2009 v 13:32 |  Miley Cyrus
V Česku tento fenomén ještě zdaleka neběží naplno, protože se u nás nevysílá Disneyho televizní show, ale v okolním se okolo Miley točí několik let velký byznys. Vždyť onu show sleduje po celé zeměkouli na 180 milionu lidí. Miley jsme navíc u nás ani neslyšeli dabovat ve snímku Bolt - pes pro každý případ, který už běžel v našich kinech v češtině.
Přeroztomilá šestnáctiletá dívčina, o níž letos vychází životopisná kniha, uvádí jako svůj oblíbený sport cheerleading, jako hlavní koníček shopping, miluje disneyovskou sérii High School Musical a její nejoblíbenější zpěvačkou je Americký Idol Kelly Clarkson.
Za otce má nasládlého zpěváka a herce Billyho Ray Cyruse a její kmotrou je country diva Dolly Parton. Její nejslavnější výrok zní: "Růžová není jen barva, ale životní postoj!" Miley Cyrus je zkrátka dokonalým marketingovým produktem složeným jen z jiných produktů.
A dívenky, které postupně odrostly Muppetům či fialovému dinosaurovi Barneymu, pak na Disneyho kanále sní své růžovo-fialové sny - stejně jako si je Miley plní se svým hvězdným alter egem Hannah Montanou.
Princip, na němž stojí popularita nové hvězdičky, vychází právě z rozdvojení na "obyčejnou holku Miley", která v seriálu a teď i filmech hraje "hvězdu Hannah" - a snaží se vzít si to "nejlepší z obou světů", tedy jižanského venkova i kalifornského velkoměsta. The Best of the Both Worlds se ostatně jmenoval už její první film, který za první víkend utržil v USA 65 milionů dolarů.
Vzhledem k tomu, že v novém filmu postava Miley řeší, kam patří víc, mohla se dokonce herečka ve své odtrženosti od reality beze stopy nadsázky vyjádřit, že by si jejího dramatického zrání měla pro příští rok povšimnout oscarová Akademie.
Tím si však jenom vysloužila posměch recenzentů. Většina jí sice přiznává jisté kouzlo a zářivost (na rozdíl od jejího thymolinového otce, jemuž září jenom zuby), ovšem film sám podle nich nemá ani zápletku, která by vydržela na delší dobu než tři čtvrtě hodiny.
"Je to pěkně hloupá a předvídatelná historka, ale pro desetileté dívky, tedy cílové publikum, je Hannah Montana: The Movie dobrá, všeobecně přístupná zábava, kde nedojde na víc než mokrý polibek," zhodnotil v kostce film recenzent Gary Brown.
Můj zdroj:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama